WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Çağlar Etiket, 1985 yılından günümüze etiket matbaa sektöründe çeşitli firmaların ürünlerini müşterilerine en etkili görsel kabiliyet ve saklama koşullarına uygun olarak kullanacakları etiketlerin görsel, içerik ve kalite konularında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Şirket kurucumuz Kemal Demir önceleri etiket sektörü içerisinde bulunan firmalara satış danışmanlığı yapmakta iken 2001 yılı itibariyle kendi üretim ağını kurarak direk olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Şuan yenilenen makine parkuru ve deneyimli personelleri ile yurt içi ve yurt dışı bir çok firmaya konusunda hizmet vermektedir.

Üretim, sanayi ve ticari alanlarda kullanılan her türlü yüzeye uygulanabilir rulo etiketlerin üretim ve satışını yapan Çağlar Etiket;

  • Gelişen teknoloji ve insan gücünü en iyi şekilde kullanarak sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamak.
  • Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak, stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini karşılar durumda olmayı dikate almak.
  • Bilgi birikimimizi ve teknolojimizi kullanarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak.
  • Hammadde, tesis ve üretim yöntemlerinde gıda güvenliği ve hijyen gereksinimlerinin tüm önlemlerini almak ve devamlılığını sağlamak, kalite politikamızdır.

 

35 yılı aşkın tecrübesiyle Çağlar Etiket, etiket denince akla ilk gelen, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden birisi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

Bilgi Talep Formu